Zápis do 1. ročníka

Život v našej škole - čo ponúkame žiakom

Harmonogram vyučovania

Piatok 29. 3. 2024

360° fotomapa Základnej školy Eugena Ruffinyho a mesta Dobšiná

Vitajte na Edupage

Vážení rodičia, milí žiaci a priatelia školy,

vítame Vás na stránkach školy, kde nájdete rozvrhy, aktuálne suplovanie a iné užitočné informácie o našej škole, podujatiach, udalostiach a novinkách, ktoré sú súčasťou nášho školského života. Veríme, že stránka bude pre Vás užitočná a privítame tiež Vaše konštruktívne pripomienky i rady vedúce k maximálnej informovanosti.

Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti školy

Pre zobrazenie dokumentu kliknite na nasledujúci odkaz:

Správa o VVČ školy za školský rok 2022/2023

Novinky

• Hviezdoslavov Kubín je príležitosťou pre mladých umelcov preukázať svoj umelecký talent, ale aj pre nás všetkých, aby sme sa inšpirovali a hľadali krásu v slovenskom jazyku. Slovenská literatúra je bohatá a plná hlbokých myšlienok, vášnivých príbehov a poetických zvukov.

V marci sa uskutočnilo školské kolo v interpretácii poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Každoročne sa táto krásna súťaž realizuje v priestoroch našej školy.

Naša odborná porota – v zložení: Mgr. Andrea Brondošová, Mgr. Jana Mikolajová a Mgr. Soňa Plutová, Mgr. Marína Krivanská – mala naozaj neľahkú úlohu, aby vybrala tých najlepších...

• Predškoláci z MŠ P. J. Šafárika navštívili s veľkým očakávaním našu školu. Najprv nazreli do tried k prvákom a potom sa vybrali k starším žiakom. V triede tretiakov sa na chvíľu stali ozajstnými žiakmi. Ukázali čo vedia napísať na tabuľu, ako vedia počítať. Skladali obrázky a budovali stavby z kociek. Spolu s tretiakmi si zacvičili a zaspievali. Po návšteve v triede si prezreli priestory našej školy- oddychovú zónu. Tu sa s radosťou pristavili pri stolnom futbale. Na záver dostali Pamätný list ako spomienku na prvý deň v škole a drobné darčeky. Verím, že budúcim školákom sa v našej škole páčilo a v septembri sa s veľkou radosťou a elánom pustia do plnenia svojich prváckych povinností.